Top Stories TR

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Turu Eşleşmeleri Belli Oldu

Nedim Varol
Ekleyen Nedim Varol
Ziraat Türkiye Kupası
Ziraat Türkiye Kupası / Anadolu Agency/Getty Images
facebooktwitterreddit

Ziraat Türkiye Kupası'nda 3. Eleme Turu eşleşmeleri belli oldu. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekiminde federasyon yetkilileri ve kulüp temsilcileri yer aldı.

Bu turda 2. Eleme Turu'nu geçen TFF 3. Lig'den 25 takımla birlikte GZT Giresunspor, Yukatel Kayserispor, Adana Demirspor, Altay, Fraport TAV Antalyaspor, 19 TFF 1. Lig ekibi ve 38 TFF 2. Lig takımı olmak üzere toplamda 87 takım mücadele edecek.

Kastamonu'da meydana gelen sel felaketinin etkileri nedeniyle organizasyonda yer almayacak Kastamonuspor ile eşleşen GZT Giresunspor 4. Eleme Turu'na yükseldi.

26-27-28 Ekim tarihlerinde oynanacak olan karşılaşmalar şu şekildedir:

Kırşehir Belediyespor - Redoks Darıca Gençlerbirliği

Denizlispor - Gema Polimer Şile Yıldızspor

Amed Sportif Faaliyetler - Tarsus İdmanyurdu

Fraport TAV Antalyaspor - Diyarbekirspor

MKE Ankaragücü - Somaspor

Royal Hastanesi Bandırmaspor - Çankaya FK

Gençlerbirliği - Pendikspor

Menemenspor - Karşıyaka

Bodrumspor - Isparta 32 Spor

Manisa FK - Fatsa Belediyespor

Adana Demirspor - Niğde Anadolu FK

Altınordu - Büyükçekmece Tepecikspor

Kırklarelispor - Osmaniyespor FK

Kocaelispor - AN Zentrum Bayburt Özel İdare Spor

Yılport Samsunspor - Karatay Termal 1922 Konyaspor

Eyüpspor - Bucaspor 1928

Ankaraspor - İnegölspor

Adanaspor - Adıyaman FK

Bereket Sigorta Ümraniyespor - Kahramanmaraşspor

Beypiliç Boluspor - Çarşambaspor

Serik Belediyespor - Pazarspor

Afjet Afyonspor - Sivas Belediyespor

Uşakspor - Nevşehir Belediyespor

TECO Karacabey Belediyespor - Şanlıurfaspor

Sakaryaspor - Karbel Karaköprü Belediyespor

Etimesgut Belediyespor - Kahta 02 Spor

Sarıyer - Edirnespor

Çorum FK - Arnavutköy Belediyesi Gençlik Ve Spor

Eskişehirspor - Iğdır Futbol Kulübü

Balıkesirspor - Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor

BB Erzurumspor - Nazilli Belediyespor

Ankara Demirspor - Yomraspor

İstanbulspor - Ergene Velimeşespor

Ankara Keçiörengücü - Ağrı 1970 Spor

Yukatel Kayserispor - Artvin Hopaspor

Silahtaroğlu Vanspor FK - Zonguldak Kömürspor

Anagold 24Erzincanspor - 52 Orduspor FK

Tuzlaspor A.Ş. - 68 Aksaray Belediyespor

Bursaspor - Ceyhanspor

Akhisarspor - Bergama Belediyespor

Hekimoğlu Trabzon - Düzcespor

Altay - Belediye Derincespor

Turgutluspor - Mardin 1969 Spor

(90min Türkiye'yi artık sosyal medyadan takip edin! 90min Türkiye resmi Facebook sayfasını takip etmek için tıklayın! 90min Türkiye resmi Instagram hesabı için ise burayı tıklayın.)

facebooktwitterreddit