Süper Lig'de 2020 Yaz Transfer Sezonunda Gerçekleşen Tüm Transferler

Nedim Varol
Ekleyen Nedim Varol
Construction Photography/Avalon/Getty Images
facebooktwitterreddit

Süper Lig'de 2020-2021 yaz transfer sezonu sona erdi. Korona salgınından dolayı 2019-2020 sezonunun geç sona ermesi, 2020 yaz transfer sezonunun da uzamasına neden oldu.

Transfer sezonunda Süper Lig'de yer alan 21 takımın gelenler / gidenler listesini yazdık:

21. Fatih Karagümrük

Gelenler

Jimmy Durmaz (Galatasaray), Yannis Salibur (Mallorca), Jure Balkovec (Hellas Verona), Enzo Roco (Beşiktaş), Aksel Aktaş (Kayserispor), Mevlüt Erdinç (Fenerbahçe), Ervin Zukanovic (SPAL), Lucas Biglia (Milan), Eric Lichaj (Hull City), Vato Arveladze (Locomotive), Badou Ndiaye (Stoke City), Aatif Chahechouhe, Emiliano Viviano (Kulüpsüz)ü

Gidenler

Yasin Çakaloğlu (Payasspor), Murat Hocaoğlu (Kahramanmaraşspor), Engin Bekdemir (Çaykur Rizespor), Çağrı Ortakaya (Sakaryaspor), Barış Başdaş (Hannover 96), Yalçın Ayhan (Kariyer Sonu), Sercan Yıldırım, Bojan Saranov, Barış Özbek, Innocent Emeghara, Raheem Lawal (Serbest), Erdal Öztürk (Adana Demirspor), Bülent Cevahir (Yeni Malatyaspor), Joseph Attamah (Başakşehir)

20. BB Erzurumspor

Gelenler

Arvydas Novikovas (Legia Varşova), Mitchell Donald, Arturo Mina (Yeni Malatyaspor), Kaan Kanak (Alanyaspor), Armando Sadiku (Levente), Fabien Farnolle (Yeni Malatyaspor), Petrus Boumal (Ural), Adolphe Teikeu (Sochaux), Mücahid Albayrak (Gaziantep FK), Ricardo Gomes (Sharjah), Muhammed Gönülaçar (Ümraniyespor)

Gidenler

Tunay Deniz (Offenbach), Muhammed Furkan Özhan, Emin Polat, Cengizhan Bayrak (1970 Ağrıspor), Alperen Bektaş (1877 Alemdağ), Osman Şahin (Ofspor), Sefa Akgün (24 Erzincanspor), Ibrahim Sehic (Konyaspor), Jasmin Scuk (Altay), Yusuf Gültekin, Batuhan Atarslan (Ümraniyespor), Mickael Pote (Bandırmaspor), Muhammed Gönülaçar (Kocaelispor), Merthan Açıl (Kariyer Sonu), Cem Barlık, Aykut Demir (Serbest), Mücahid Albayrak (Gaziantep FK), Hasan Ayaroğlu (Alanyaspor), Yusuf Acer (Çaykur Rizespor)

19. Akataş Hatayspor

Gelenler

Burak Camoğlu (Karlsruhe), Mame Diouf (Stoke City), Aaron Boupendza (Bordeaux), Ruben Ribeiro (Gil Vicente), Mehmet Küçükdurmuş (Alanya Kestel), Isaac Sackey (Alanyaspor), Yavuz Buğra Boyar (Kastamonuspor), Munir (Malaga), Adama Traore (Monaco), Jean-Claude Billong (Benevento), Alexandros Katranis (Saint-Ettine), Pablo Santos (Braga), Babajide David (Midtjylland)

Gidenler

Ömer Alıcı (Boluspor), Mehmet Küçükdurmuş (Payasspor), Samed Karakoç (24 Erzincanspor), Süleyman Çamlıca (Altındağspor), Semih Üstün (Ispartaspor), Buğra Temel, Cengizhan Avcı (İskenderun FK), Sadi Karaduman, Caner Hüseyin Bağ (Giresunspor), Yasin Güreler (Tuzlaspor), Fadıl Kocaoğlu (İskenderun FK), Furkan Şeker (Adanaspor), Kubilay Sönmez (Göztepe), Taylan Özgün (Adıyamanspor), Hamza Gür (Boluspor), Alican Özfesli (Başakşehir), Buğra Çağıran (Yeni Malatyaspor)

18. Ankaragücü

Gelenler

Zvonimir Sarlija (Slaven Belupo), Emre Güral (Türkgücü Münih), Şahverdi Çetin (Eintracht Frankfurt), Atakan Çankaya (Ankaraspor), Alper Potuk (Fenerbahçe), Mücahit Can Akçay (Konyaspor), Torgeir Börven (Rosenborg), Daniel Lukasik (Legia Gdansk), Idriz Voca (Luzern), Assane Diousse (Saint-Etienne), Jonathan Bolingi (Royal Antwerp), Joseph Paintsil (Genk), Luka Adzic (Anderlecht), Erdi Dikmen (Keçiörengücü), Abdullah Çelik (Mamak FK)

Gidenler

Mehmet Sak (Hekimoğlu), Hasan Kaya (Nevşehir Bld), İlhan Parlak (Kayserispor), Yiğit Kafkasyalı, Alperen Özşahin, Burak Evren, Abdullah Çelik, Mahmut Altınkaya, Enes Kubat (Mamak FK), Alperen Kuyubaşı (Edirne Bld), Sıtkı Ferdi İmdat (Altındağspor), Ahmet Sun (Etimesgut Bld), Alper Önal (Adıyaman 1954), Fatih Tultak (Sakaryaspor), Suat Kaya (Tarsus İdmanyurdu), Dever Orgill (Antalyaspor), Gelmin Rivas (DC United), Ricardo Faty (Reggina), Aydın Karabulut (Kocaelispor), Mahmut Akan (Ankaraspor), Ahmet Can Arik (68 Aksaray Bld), Muhammed Yasir Karabay (Zonguldak Kömürspor), Kaan Uykur (Altındağspor), Sedat Ağçay, Oscar Scarione, Nduka Ozokwo (Serbest), Daniel Lukasik (Legia Gdansk), Gerson Rodrigues (Dinamo Kiev), Konrad Michalak (Akhmat Grozny)

17. Kayserispor

Gelenler

Denis Alibec (Astra Giurgiu), Daniel Avramovski (Vardar), Harrison Manzala, Wilfied Kanga (Angers), Dimitros Kolovetsios (Panathinaikos), Aaron Lennon (Burnley), İlhan Depe (Kasımpaşa), Muğdat Çelik (Gaziantep FK), İlhan Parlak (Kayserispor), Yaw Ackah (Boavista), Joseph Attamah, Aziz Behich (Başakşehir)

Gidenler

Bernard Mensah (Beşiktaş), Ben Rienstra (Fortuna Sittard), Cenk Şahin (Gaziantep FK), Artem Kravets (Dinamo Kiev), Aksel Aktaş (Fatih Karagümrük), Furkan Polat (Kırşehir Bld), Eray İşcan (Yeni Malatyaspor), Aymen Abdennour (Umm Salal), Taner Gümüş (Çengelköy), Anthony Uzodimma (Giresunspor), Mario Situm (Reggina) Mert Kula (Keçiörengücü), Brice Dja Djedje, Hakan Arıkan (Serbest), Emirhan Civelek (Galatasaray), Alpay Çelebi (Beşiktaş), Muris Mesanovic (Mlada Boleslav), Emre Taşdemir (Galatasaray), Diego Angelo (Antalyaspor)

16. Yeni Malatyaspor

Gelenler

Benjamin Tetteh, Semih Kaya (Sparta Prag), Kubilay Kanatsızkuş (Bursaspor), Jetmir Topalli (Balkani), Doğukan Emeksiz (Sarıyer), Murat Akça (Giresunspor), Eray İşcan (Yeni Malatyaspor), Zeki Yavru (Denizlispor), Adem Büyük (Galatasaray), Ertaç Özbir (Gençlerbirliği), Wallace (Lazio), Christian Cueva (Santos), Fernando Zuqui (Estudiantes), Guido Herrera (CA Tallares), Karim Hafez (Wadi Degla), Jody Lukoki (Serbest), Olcay Şahan (Denizlispor)

Gidenler

Thievy Bifouma (SZ), Yiğithan Güveli (Altınordu), Ghaylen Chaaleli (Esperance), Gökhan Akkan (Ankaraspor), Muhammed Enes Salık (Yeşilyurt Bld), Fatih Gürden, Hüseyin Ekici (Adıyaman 1954), Buğra Çağıran (Samsunspor), Emre Selen (Adana Demirspor), Gökhan Töre (Beşiktaş), Murat Yıldırım (Gençlerbirliği), Nuri Fatih Aydın (Sakaryaspor), Ferhat Canlı (Karakoçan), Eren Tozlu (Giresunspor), Fabien Fernolle, Arturo Mina, Mitchell Donald (BB Erzurumspor), Furkan Yiğit (Gölcükspor), Yakup Alkan (Çorum FK), Robin Yalçın (Sivasspor), Sakıb Aytaç (Denizlisopor), Remi Walter, Sincere Seth, Semih Beyaz, Issiar Dia (Serbest), Vidar Örn Kjartansson (Rostov), Karim Hafez (Wadi Degla)

15. Çaykur Rizespor

Gelenler

Dusan Jovancic (Kızılyıldız), Murat Sağlam (Fenerbahçe), Doğan Erdoğan (Trabzonspor), Selim Ay (Konyaspor), Loic Remy (Lille), Fabricio Baiano (Maritimo), Kemal Rüzgar (Altınordu), Engin Bekdemir (Fatih Karagümrük), Nadir Çiftçi, Yasin Pehlivan (Gençlerbirliği), Konrad Michalak (Akhmat Grozny), Fernando Andrade (Porto), Godfred Donsah (Bologna), Atakan Akkaynak (Willem II), Can Vural (Pazarspor), Yassine Meriah (Olympiakos)

Gidenler

Mahsun Çapkan (Serik Belediye), Çınar Tarhan (Ergene Velimeşe), Can Vural, Muhammet Çelik, Eren Karadağ (Pazarspor), Yusuf Acer (Afjet Afyonspor), Sinan Yazıcı (Fatsa Bld), Oğuzhan Malcı (Mardin Fosfat), Nadir Çiftçi (Samsunspor), Engin Bekdemir (Ankaraspor), Berkay Sandıkçı, Mohamed Abarhoun (Serbest), Yan Sasse (Coritiba), Atakan Akkaynak (Willem II), Oğuz Kaan Güçtekin (Fenerbahçe), Denys Garmash (Dinamo Kiev), Ivanildo Fernandes (Sporting Lizbon), Andriy Boryachuk (Shakhtar Donetsk)

14. Yukatel Denizlispor

Gelenler

Cenk Gönen (Alanyaspor), Marvin Bakalorz (Hannover 96), Angelo Sagal (Pachuca), Fede Varela (Leganes), Mathieu Dossevi (Toulouse), Muris Mesanovic (Mlada Boleslav), Costel Pontilimon (Nottingham Forest), Sakıb Aytaç (Yeni Malatyaspor), Fabiano (Palmeiras), Neven Subotic (Union Berlin), Özer Özdemir (Kulüpsüz)

Gidenler

Kadir Kurt, Emre Sağlık, Murathan Sütçü (Kızılcabölük), Olcay Şahan ve Zeki Yavru (Yeni Malatyaspor), Tolgahan Acar (Giresunspor), Asım Aksüngür (Muğlaspor), Syam Ben Youssef, Marc Kibong Mbamba (Serbest) Sedat Şahintürk (Beşiktaş), Isaac Sackey (Alanyaspor), Oscar Estupinan (Vitoria Guimaraes)

13. İttifak Holding Konyaspor

Gelenler

Ibrahim Sehic (BB Erzurumspor), Erten Ersu, Oğuz Kağan Güçtekin (Fenerbahçe), Artem Kravets (Dinamo Kiev), Eray Birnican, Musa Çağıran (Alanyaspor), Ahmet Çalık (Galatasaray), Samuel Eduok (Hajduk Split), Sokol Cikalleshi (Akhisarspor), Adil Demirbağ (Adana Demirspor)

Gidenler

Maksut Taşkıran, Seddar Karaman, Mücahit Atalay (1922 Konya), Jens Jönsson (Cadiz), Ferhat Öztorun, Vedat Bora, Thuram (Tuzlaspor), Ertuğrul Taşkıran (Kasımpaşa), Mücahit Can Akçay (Ankaragücü), Selim Ay (Çaykur Rizespor), Kaan Özdemir (Kahramanmaraşspor), Ahmet Çolak (Sultanbeyli Bld), Veli Uğur Kara (Silivrispor), Ali Yaşar (İstanbulspor), Fallou Diagne, Ali Turan (Serbest), Riad Bajic (Udinese)

12. Gençlerbirliği

Gelenler

Dominik Furman (Wisla Plock), Murat Yıldırım (Yeni Malatyaspor), Mustafa Çeçenoğlu (Menemenspor), Mattias Johansson (Panathinaikos), Salih Dursun, Diego Angelo (Antalyaspor), Ataberk Gök (Ankara TKİ), Piris da Motta (Flamengo)

Gidenler

Yasin Pehlivan (Çaykur Rizespor), Ali Eren Daşdemir (Alanya Kestel), Numan Soysal, Hüseyin Eren Bektaş, Ali Eren Karadağ, Metehan Mert, Muhammet Selim Okur, Muhammed Barutçu, Furkan Temir, Yağız Suat Bolat, Recep Yurdakul, Ömer Alper Tatlısu, Ataberk Gök, Mehmetcan Yıldırım, Kemal Emirhan Aydın, Mehmet Can Güngör, Cayan Poshoroğlu (Hacettepe), Rahmi Can Karadaş (Ankara Demir), Nadir Çiftçi (Çaykur Rizespor), Batuhan Özdemir, Emre Bakır (Nevşehir Bld), Mike van Beijnen, Mats Seuntjens (Fortuna Sittard), Emre Gündoğdu (Keçiörengücü), İlksen Kuttekin (Fethiyespor), Erdem Özgenç (Tuzlaspor), Ahmet Oğuz (Kasımpaşa), Ertaç Özbir (Yeni Malatyaspor), Burak Çapkınoğlu (Adanaspor), Sadio Diallo, Serdarcan Eralp, Stephane Sessegnon, Furkan Korkut (Serbest), Flavio (Feirense), Fabricio Baiano (Maritimo)

11. Göztepe

Gelenler

İrfan Can Eğribayat (Adanaspor), Marko Mihojevic (PAOK), Dzenan Burekovic, Obinna Nwobodo (Ujpest), Cherif Ndiaye (HNK Gorica), Kerem Alıcı (Altınordu), Kubilay Sönmez (Hatayspor), Burak Süleyman (Kocaelispor), Brown Ideye (Aris), Guilherme (Alvarenga)

Gidenler

Kamil Wilczek (Kopenhag), Andre Castro (Braga), Wallace Reis (Vitoria), Kerem Atakan Kesgin (Sivasspor), Gökay Eser (Serik Bld), Celso Borges (Deportivo La Coruna), Göktuğ Bakırbaş (Ümraniyespor), Beto (Leixoes), Ege Özkayımoğlu (1922 Konya), Samed Kaya (Adana Demirspor), Hakan Çinemre (Adanaspor), Deniz Kadah, Cameron Jerome (Serbest), Serdar Gürler (Huesca)

10. Kasımpaşa

Gelenler

Kevin Varga (Debrecen), Alan (St. Pölten), Yasin Dülger (Boluspor), Ahmet Oğuz (Gençlerbirliği), Feyzi Yıldırım (Eskişehirspor), Ertuğrul Taşkıran (Konyaspor), Julian Jeanvier (Brentford), Erdem Canpolat (Schalke 04), Florent Hadergjonaj (Huddersfield Town), Gilbert Koomson (Brann), Armin Hodzic (Fehervar)

Gidenler

Olivier Veigneau (Le Mans), Fatih Öztürk (Galatasaray), Mame Thiam (Fenerbahçe), Murat Can Yıldız (Isparta 32 Spor), Ricardo Quaresma (Vitoria Guimaraes), Furkan Çetinkaya (Tarsus İdmanyurdu), İlhan Depe (Kayserispor), Yılmaz Daler, Ahmet Hakan Demirli (Zonguldak Kömürspor), Murat Berk Çolak (Silivrispor), Tobias Heintz (Sarpsborg), Berk Çetin (Helmond Sport), Jorge Fernandes (Porto), Dieumerci Ndongala (Genk), Zvonimir Sarlija (Slaven Belupo), Florent Hadergjonaj (Huddersfield Town), Yassine Meriah (Olympiakos)

9. Antalyaspor

Gelenler

Mert Yılmaz (Bayern Münih), Omar Imeri (Shkendija), Gökdeniz Bayrakdar (Kocaelispor), Doğukan Özkan (Beşiktaş), Naldo (Espanyol), Sidney Sam (Altach), Nuri Şahin (Werder Bremen), Dever Orgill (Ankaragücü), Ali Eren İyican (Ankaraspor), Serdar Gürler (Huesca)

Gidenler

Nazım Sangare (Fenerbahçe), Talha Bulut, Mustafa İnan, Mert Çölgeçen (Kemerspor), Harun Kavaklıdere, Mikail Basar, Batuhan Berkay Fındık, Erman Vardar, Yakup Mert Çakır, Cenk Şen, Sergen Yatağan, Cengiz Demir (Bodrumspor), Yekta Kurtuluş (Altay), Ondrej Celustka (Sparta Prag), Salih Dursun, Diego Angelo (Gençlerbirliği), Gustavo Blanco (Oviedo), Chico, Delvin N'Dinga, Aly Cissokho, Charles, William Vainqueur (Serbest), Sinan Gümüş (Genoa)

8. Gaziantep FK

Gelenler

Cenk Şahin (Kayserispor), Çağlar Akbaba (Bursaspor), Kevin Mirallas (Royal Antwerp), Furkan Soyalp (Başakşehir), Andre (Gremio), Amedej Vetrih (Çaykur Rizespor), Zvonimir Kozulj, Nouha Dicko (Kulüpsüz), Alexandru Maxim

Gidenler

Hasan Yurtseven (Kozanspor), Raman Chibsah (Bochum), Mahmut Bilir (Sarıyer), Kerim Avcı (Adana Demirspor), Muğdat Çelik (Kayserispor), Bahadır Çiloğlu (Serik Bld), Yusuf Türk (Karacabey Bld), Mücahid Albayrak (BB Erzurumspor), Bartlomiej Pawlowski (Slask Wroclaw), Souleymane Diarra, Seifadin Chabbi (Serbest), Haydar Yılmaz (Alanyaspor), Furkan Soyalp (Başakşehir), Patrick Twumasi (Alaves), Olarenwaju Kayode (Shakhtar Donetsk)

7. Fenerbahçe

Gelenler

Marcel Tisserand (Wolfsburg), Nazım Sangare (Antalyaspor), Dimitrios Pelkas (PAOK), Mauricio Lemos (Las Palmas), İsmail Yüksek (Gölcükspor), Filip Novak, Jose Sosa (Trabzonspor), Gökhan Gönül, Caner Erkin (Beşiktaş), Mert Hakan Yandaş (Sivasspor), Papiss Cisse (Alanyaspor), Enner Valencia (Tigres), Diego Perotti (Roma), Sinan Gümüş (Genoa), Mame Thiam (Kasımpaşa), Barış Sungur (Bucaspor), Mbwana Samatta (Aston Villa), Kemal Ademi (Basel)

Gidenler

Vedat Muriqi (Lazio), Jailson (DL Pro), Muhammed Gümüşkaya (Boluspor), Oğuz Kaan Güçtekin (Konyaspor), Tolgay Arslan (Udinese), Allahyar Sayyadmanseh (Zorya Lugansk), Murat Sağlam (Çaykur Rizespor), Emre Nasuh (Turgutluspor), Abdulcebrail Akbulut, Batuhan Yılmaz (24 Erzincanspor), Mevlüt Erdinç (Fatih Karagümrük), Emir Miray Köksal (Kütahya Bld), Alper Potuk (Ankaragücü), Erten Ersu (Konyaspor), Mauricio Isla (Flamengo), İsmail Yüksek (Balıkesirspor), Hasan Ali Kaldırım, Deniz Türüç (Başakşehir), Barış Sungur (Muğlaspor), Michael Frey (Beveren), Miha Zajc (Genoa), Mehmet Ekici (Serbest), Emre Belözoğlu (Kariyer Sonu), Simon Felatte (Eintracht Frankfurt)

6. Galatasaray

Gelenler

Oghenekaro Etobo (Stoke City), Arda Turan (Kulüpsüz), Emre Kılınç (Sivasspor), Fatih Öztürk (Kasımpaşa), Omar Elabdellaoui (Olympiakos), Kerem Aktürkoğlu (24 Erzincanspor), Oğulcan Çağlayan (Kulüpsüz)

Gidenler

Maicon (Nasr), Jimmy Durmaz (Fatih Karagümrük), Atalay Babacan (Adanaspor), Süleyman Lus, Erkan Süer (Şanlıurfaspor), Ahmet Çalık (Konyaspor), Berk Balaban (Ankaraspor), Ferhan Evren (Alanyaspor), Adem Büyük (Yeni Malatyaspor), Birhan Vatansever (Altınordu), Abdussamed Karnucu (Tarsus İdmanyurdu), Ercan Şirin (Serik Bld), Emirhan Civelek (Sakaryaspor), Mariano (Atletico), Yunus Akgün (Adana Demirspor), Selçuk İnan (Kariyer Sonu), Jean Michael Seri (Fulham), Florin Andone (Brighton & Hove Albion), Mario Lemina (Southampton), Henry Onyekuru (Monaco)

5. Alanyaspor

Gelenler

Davidson (Vitoria Guimaraes), Alpay Çelebi, Ahmet Gülay, Fatih Aksoy (Beşiktaş), Efkan Bekiroğlu (1860 Münih), Adam Bareiro (Monterrey), François Moubandje (Dinamo Zagreb), Berkan Kutlu (Sion), Çağrı Güney (Bursaspor), Khouma Babacar (Sassuolo), Ufuk Ceylan (Kulüpsüz)

Gidenler

Haydar Yılmaz (Tuzlaspor), Onur Bulut (Çaykur Rizespor), Eray Birnican (Konyaspor), Papiss Cisse (Fenerbahçe), Rauf Öktem (Karaköprü Bld), Reso Akın (Tuzlaspor), Yusuf Karagöz (Edirne Bld), Alper Tursun (Niğde Anadolu), Hasan Can Yalçıntekin, Hasan Emiroğlu (Kemerspor), Veysel Ünal (Afyonspor), Emir Bekir (Seik Bld), Hamza Özdemir (Kırklarelispor), Junior Fernandes (Ittihad Kalba), Murat Sevimler (Alanya Kestel), Isaac Sackey (Hatayspor), Sıddık Çelik (Yeşilyurt Bld), Lokman Gör (Altay), İsmail Ünal (Alanya Kestel), Kaan Kanak (BB Erzurumspor), Cenk Gönen (Denizlispor), Fabrice N'Sakala, Welinton (Beşiktaş), Emircan Altıntaş (Adana Demirspor), Biano, Djalma (Serbest)

4. Sivasspor

Gelenler

Robin Yalçın (Yeni Malatyaspor), Kerem Atakan Kesgin (Göztepe), Jorge Felix (Piast Glawice), Max Gradel (Toulouse), Fayçal Fajr (Getafe), Olarenwaju Kayode (Shakhtar Donetsk), Casimir Ninga (Angers)

Gidenler

Mert Hakan Yandaş (Fenerbahçe), Paul Papp (Universita Craiova), Emre Kılınç (Galatasaray), Furkan Sağman (Sivas Bld), Çağrı Karabey, Bünyamin Başar, Özkan Yiğiter (Büyük Anadolu), Abdou Traoure (Giresunspor), Cem Özdemir (Serbest), Fatih Aksoy (Beşiktaş), Fernando Andrade (Porto), Petar Skuletic (Montpellier)

3. Beşiktaş

Gelenler

Bernard Mensah (Kayserispor), Valentin Rosier (Sporting Lizbon), Atakan Üner (Altınordu), Fransisco Montero (Atletico Madrid), Gökhan Tore (Yeni Malatyaspor), Josef de Souza (Ahli), Fabrice N'Sakala, Welinton (Alanyaspor), Vincent Aboubakar (Porto), Rachid Ghezzal (Leicester City), Abdullah Aydın (Concarneau)

Gidenler

Erdem Seçgin (İnegölspor), Emre Yıldız (24 Erzincanspor), Alpay Çelebi, Fatih Aksoy, Ahmet Gülay (Alanyaspor), Atamer Bilgin (Vanspor), İlkay İşler (Bayrampaşa), Halil Duman (Karaköprü Bld), Alpagut Özeren (Edirne Bld), Mertcan Açıkgöz (Eyüpspor), Oğuzhan Akgün (Altınordu), Enzo Roco (Fatih Karagümrük) Caner Erkin, Gökhan Gönül (Fenerbahçe), Abdullah Aydın (Altay), Kerem Kalafat (Giresunspor), Sedat Şahintürk (Adana Demirspor), Burak Yılmaz (Lille), Pedro Rebocho (Guingamp), Mohamed Elneny (Arsenal), Abdoulay Diaby (Sporting Lizbon), Kevin-Prince Boateng (Fiorentina)

2. Trabzonspor

Gelenler

Victor Hugo (Palmeiras), Fousseni Diabate (Leicester City), Flavio (Bahia), Anders Trondsen , (Rosenborg), Muhammet Taha Tepe (Altınordu), Anıl Başaran (Balıkesirspor), Marlon (Fluminense), Stiven Plaza (Valladolid), Benik Afobe (Stoke City), Lewis Baker (Chelsea), Yaşar Yüce, Doğukan Delimehmet, Azat Kuçkar (1461 Trabzon), Djaniny (Ahli)

Gidenler

Doğan Erdoğan (Çaykur Rizespor), Murat Cem Akpınar (Kocaelispor), Ahmet Eren (Nevşehir Bld), Furkan Yıldırım, Ali Osman Karnapoğlu (Pazarspor), İsmail Karakaş (Kahta 02), Behlül Aydın (Sancaktepe), Ahmet Hakan Sevinç, Doğukan Delimehmet, Hüseyin Mert Kurt, Yaşar Yüce (Çankaya FK), Ebrar Cumur (İstanbulspor) Talha Reşat Bulur (Erbaspor), Ahmet Baha Bilgin (Yomraspor), Filip Novak, Jose Sosa (Fenerbahçe), Tunahan Ergül (İçel İdmanyurdu), Berkay Sefa Kara (Hekimoğlu), Anıl Başaran, Abdurrahim Dursun (Bandırmaspor), Nemanja Andusic (Velez Mostar), Yunus Emre Çakır (24 Erzincanspor), Sami Can Ökzan (Adıyamanspor), Burak Temir (İskenderun FK), Koray Kılınç (Turgutluspor), Azat Kuçkar (Hekimoğlu), Manoel (Cruzeiro), Manuel da Costa (Serbest), Guilherme (Alvarenga), Alexander Sörloth (RB Leipzig), Badou Ndiaye (Stoke City)

1. Medipol Başakşehir

Gelenler

Ravil Tagir (Altınordu), Hasan Ali Kaldırım, Deniz Türüç (Fenerbahçe), Rafael (Lyon), Boli Bolingoli (Celtic), Nacer Chadli (Monaco), Giuliano Victor de Paula (Al Nassr)

Gidenler

Gökhan İnler (Adana Demirspor), Ange Belibi, Alican Özfesli, Muhammet Arslantaş (Boluspor), Milos Jojic (Partizan), Mustafa Kutay Pekşen (Bayrampaşa), Mert Çelik (Neftçi Bakü), Muharrem Öner (Erokspor), Abdulkadir Çelik (Somaspor), Yusuf Avcılar (52 Orduspor), Salim Farsak (Shkupi), Elijero Elia (Utrecht), Joseph Attamah (Kayserispor), Furkan Soyalp (Gaziantep FK), Atabay Çiçek (Westerlo), Aziz Behich (Kayserispor), Miguel Vieira (Beveren), Doğanay Kılıç, Gael Clichy, Robinho (Serbest)

(90min Türkiye artık Facebook'ta. 90min Türkiye resmi sayfasını takip etmek için tıklayın!)

facebooktwitterreddit