2022 Dünya Kupası

2022 Dünya Kupası Fikstür Ve Maç Sonuçları

Nedim Varol
Ekleyen Nedim Varol
2022 Dünya Kupası kura çekimi
2022 Dünya Kupası kura çekimi / Matthew Ashton - AMA/GettyImages
facebooktwitterreddit

Futbola 21 Kasım'da ara verilecek. Tabii bu ara her 4 yılda bir düzenlenen, en önemli turnuva olan Dünya Kupası için. Katar'da düzenlenecek 22. Dünya Kupası 21 Kasım - 18 Aralık tarihleri arasında oynanacak.

2022 Dünya Kupası fikstürü ve maç sonuçlarına kolaylıkla erişebilmeniz için bu sayfada Dünya Kupası gruplarını, Dünya Kupası fikstürünü, Dünya Kupası maç skorlarını ve Dünya Kupası eşleşmelerini yazdık:

A Grubu

FBL-WC-2022-DRAW
2022 Dünya Kupası A Grubu / FRANCOIS-XAVIER MARIT/GettyImages

21 Kasım Pazartesi Saat 13:00 Senegal - Hollanda
21 Kasım Pazartesi Saat 19:00 Katar - Ekvador

25 Kasım Cuma Saat 16:00 Katar - Senegal
25 Kasım Cuma Saat 19:00 Hollanda - Ekvador

29 Kasım Salı Saat 18:00 Ekvador - Senegal
29 Kasım Salı Saat 18:00 Hollanda - Katar

B Grubu

FBL-WC-2022-DRAW
B Grubu'ndaki son takım Galler / FRANCOIS-XAVIER MARIT/GettyImages

21 Kasım Pazartesi Saat 16:00 İngiltere - İran
21 Kasım Pazartesi Saat 22:00 Amerika Birleşik Devletleri - Galler

25 Kasım Cuma Saat 13:00 Galler - İran
25 Kasım Cuma Saat 22:00 İngiltere - Amerika Birleşik Devletleri

29 Kasım Salı Saat 22:00 Galler - İngiltere
29 Kasım Salı Saat 22:00 İran - Amerika Birleşik Devletleri

C Grubu

FBL-WC-2022-DRAW
FBL-WC-2022-DRAW / FRANCOIS-XAVIER MARIT/GettyImages

22 Kasım Salı Saat 13:00 Arjantin - Suudi Arabistan
22 Kasım Salı Saat 19:00 Meksika - Polonya

26 Kasım Cumartesi Saat 16:00 Polonya - Suudi Arabistan
26 Kasım Cumartesi Saat 22:00 Arjantin - Meksika

30 Kasım Çarşamba Saat 22:00 Polonya - Arjantin
30 Kasım Çarşamba Saat 22:00 Suudi Arabistan - Meksika

D Grubu

FBL-WC-2022-DRAW
D Grubu'ndaki 4. ülke Avustralya / FRANCOIS-XAVIER MARIT/GettyImages

22 Kasım Salı Saat 16:00 Danimarka - Tunus
22 Kasım Salı Saat 22:00 Fransa - Avustralya

26 Kasım Cumartesi Saat 13:00 Tunus - Avustralya
26 Kasım Cumartesi Saat 19:00 Fransa - Danimarka

30 Kasım Çarşamba Saat 18:00 Avustralya - Danimarka
30 Kasım Çarşamba Saat 18:00 Tunus - Fransa

E Grubu

FBL-WC-2022-DRAW
Kosta Rika da E Grubu'nda yer alacak. / FRANCOIS-XAVIER MARIT/GettyImages

23 Kasım Çarşamba Saat 16:00 Almanya - Japonya
23 Kasım Çarşamba Saat 22:00 İspanya - Kosta Rika

27 Kasım Pazar Saat 13:00 Japonya - Kosta Rika
27 Kasım Pazar Saat 22:00 İspanya - Almanya

1 Aralık Perşembe Saat 22:00 Japonya - İspanya
1 Aralık Perşembe Saat 22:00 Kosta Rika - Almanya

F Grubu

FBL-WC-2022-DRAW
FBL-WC-2022-DRAW / FRANCOIS-XAVIER MARIT/GettyImages

23 Kasım Çarşamba Saat 13:00 Fas - Hırvatistan
23 Kasım Çarşamba Saat 19:00 Belçika - Kanada

27 Kasım Pazar Saat 16:00 Belçika - Fas
27 Kasım Pazar Saat 19:00 Hırvatistan - Kanada

1 Aralık Perşembe Saat 18:00 Hırvatistan - Belçika
1 Aralık Perşembe Saat 18:00 Kanada - Fas

G Grubu

FBL-WC-2022-DRAW
FBL-WC-2022-DRAW / FRANCOIS-XAVIER MARIT/GettyImages

24 Kasım Perşembe Saat 13:00 İsviçre - Kamerun
24 Kasım Perşembe Saat 22:00 Brezilya - Sırbistan

28 Kasım Pazartesi Saat 13:00 Kamerun - Sırbistan
28 Kasım Pazartesi Saat 19:00 Brezilya - İsviçre

2 Aralık Cuma Saat 22:00 Sırbistan - İsviçre
2 Aralık Cuma Saat 22:00 Kamerun - Brezilya

H Grubu

FBL-WC-2022-DRAW
FBL-WC-2022-DRAW / FRANCOIS-XAVIER MARIT/GettyImages

24 Kasım Perşembe Saat 16:00 Uruguay - Güney Kore
24 Kasım Perşembe Saat 19:00 Portekiz - Gana

28 Kasım Pazartesi Saat 16:00 Güney Kore - Gana
28 Kasım Pazartesi Saat 22:00 Portekiz - Uruguay

2 Aralık Cuma Saat 18:00 Gana - Uruguay
2 Aralık Cuma Saat 18:00 Güney Kore - Portekiz

Son 16

3 Aralık Cumartesi Saat 18:00 A Grubu Lideri - B Grubu İkincisi (Maç 49)
3 Aralık Cumartesi Saat 22:00 C Grubu Lideri - D Grubu İkincisi (Maç 50)

4 Aralık Pazar Saat 18:00 D Grubu Lideri - C Grubu İkincisi (Maç 52)
4 Aralık Pazar Saat 22:00 B Grubu Lideri - A Grubu İkincisi (Maç 51)

5 Aralık Pazartesi Saat 18:00 E Grubu Lideri - F Grubu İkincisi (Maç 53)
5 Aralık Pazartesi Saat 22:00 G Grubu Lideri - H Grubu İkincisi (Maç 54)

6 Aralık Salı Saat 18:00 F Grubu Lideri - E Grubu İkincisi (Maç 55)
6 Aralık Salı Saat 22:00 H Grubu Lideri - G Grubu İkincisi (Maç 56)

Çeyrek Final

9 Aralık Cuma Saat 18:00 Maç 53 Kazananı - Maç 54 Kazananı (Maç 58)
9 Aralık Cuma Saat 22:00 Maç 49 Kazananı - Maç 50 Kazananı (Maç 57)

10 Aralık Cumartesi Saat 18:00 Maç 55 Kazananı - Maç 56 Kazananı (Maç 60)
10 Aralık Cumartesi Saat 22:00 Maç 51 Kazananı - Maç 52 Kazananı (Maç 59)

Yarı Final

13 Aralık Salı Saat 22:00 Maç 57 Kazananı - Maç 58 Kazananı (Maç 61)
14 Aralık Çarşamba Saat 22:00 Maç 59 Kazananı - Maç 60 Kazananı (Maç 62)

3.'lük Maçı

17 Aralık Cumartesi Saat 18:00 Maç 61 Kaybedeni - Maç 62 Kaybedeni

Final

18 Aralık Pazar Saat 18:00 Maç 61 Kazananı - Maç 62 Kazananı

facebooktwitterreddit