“Кia - Цифровий Розіграш Фіналу Ліги Європи УЄФА 2020 ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА

Sebastián Ebram
Aug 3, 2020, 6:33 PM GMT+2
Kia-Get Involved
Kia-Get Involved
facebooktwitterreddit


Для участі у Розіграші Ви повинні прийняти та дотримуватись цих Офіційних Правил.

ДЛЯ УЧАСТІ ЧИ ПЕРЕМОГИ У РОЗІГРАШІ НЕ ПОТРІБНА НІЯКА ПЛАТА. ЗДІЙСНЕННЯ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ ПЛАТЕЖУ - НЕ ЗБІЛЬШУЄ ВАШІ ШАНСИ НА ПЕРЕМОГУ.

ПРАВО НА УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ МАЮТЬ ЗАКОННІ МЕШКАНЦІ ВЕЛИКОЇ БРИТАНІЇ, ІСПАНІЇ, НІМЕЧЧИНИ, ДАНІЇ, УКРАЇНИ (ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ ЗАКОННИХ МЕШКАНЦІВ АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ, МІСТА СЕВАСТОПОЛЬ, А ТАКОЖ ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ), АВСТРІЇ ТА ГРЕЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ПОВНУ ЦИВІЛЬНУ ПРАВОЗДАТНІСТЬ І ДІЄЗДАТНІСТЬ,  ДОСЯГЛИ, ПРИНАЙМНІ, ВІСІМНАДЦЯТИРІЧНОГО (18) ВІКУ АБО ВІКУ ПОВНОЛІТТЯ У СВОЇЙ КРАЇНІ/РЕГІОНІ/ОБЛАСТІ НА МОМЕНТПОДАЧІ ЗАЯВКИ ДЛЯ УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ. ПРАВИЛА РОЗІГРАШУ НЕ РОЗПОВСЮДЖУЮТЬСЯ НА ІНШІ ТЕРИТОРІЇ, А ТАКОЖ ТЕРИТОРІЇ, ДЕ ЇХНЯ ДІЯ ЗАБОРОНЕНА АБО ОБМЕЖЕНА ЗАКОНОМ. ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РОЗІГРАШІ, ВИ ПОВИННІ МАТИ ДОСТУП ДО ІНТЕРНЕТУ, ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС В INSTAGRAM, ДІЙСНУ АДРЕСУ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ, А ТАКОЖ ВІЛЬНО ВОЛОДІТИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ.

ПОПЕРЕДНЯ ІНФОРМАЦІЯ: Кіа - Цифровий Розіграш Фіналу Ліги Європи УЄФА 2020 («Розіграш») розпочинається 3 серпня 2020 року о 17:00:00 за часом по Гринвічу («Час по Гринвічу») та закінчуються 10 серпня 2020 року о 18:59:59 за часом по Гринвічу («Період Розіграшу»). Учасники приймають участь у Розіграші шляхом розміщення в Instagram-каналі свого посту з фото/відео («Пост»), який демонструє, як пристрасно вони підбадьорюють свою команду, а також містить супровідний текст, в якому учасники описують, що вони роблять перед матчем, для того, щоб зарядитися пристрастю та хвилюванням під час перегляду гри їхньої команди, разом із хештегом Розіграшу («Хештег Розіграшу») та Командним хештегом («Командний хештег»), переліченими нижче, для однієї (1) з наступних команд, які приймають участь у раунді 1/16 Фіналу Ліги Європи УЄФА 2019-20 («Турнір»): Манчестер Юнайтед, ЛАСК, Копенгаген, Істанбул Башакшехір, Вулверхемптон Уондерерс, Олімпіакос, Леверкузен, Рейнджерс, Шахтар Донецьк, Вольфсбург, Базель, Айнтрахт Франкфурт, Севілья, Рома, Інтернаціонале Мілан та Хетафе. Серед учасників, які використовують відповідний Командний хештег команд, які пройдуть до півфіналу Турніру, буде обирано по одному (1) півфінальному переможцю, що призводить до обрання чотирьох (4) півфінальних переможців. Після цього будуть визначені два (2) переможця Головного призу за результатами двох (2) півфінальних матчів Турніру.

1. Спонсор: Kia Motors Corporation (КОРЕЯ), Хеоллеунг-ро 12, Сочхогу, м. Сеул 06797, Південна Корея («Спонсор»).

2. Адміністратор: CSM Sports and Entertainment, Inc., 440 9-та авеню, 17-й поверх, м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк 10001 США («Адміністратор»).

3. Право на участь: У Розіграші мають право приймати участь законні мешканці Великої Британії, Іспанії, Німеччини, Данії, України (за виключенням законних мешканців Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, а також окупованих територій Донецької та Луганської областей України), Австрії та Греції, які мають повну цивільну правоздатність і дієздатність і досягли, принаймні, вісімнадцятирічного (18) віку або віку повноліття у своїй країні/регіоні/області на момент подачі заявки для участі у Розіграші. Правила розіграшу не розповсюджуються на інші території, а також території, де на них діє заборона або обмеженість законом. Будь-які особи (включаючи, але не обмежуючись працівники консультанти, незалежні підрядники та інтерни), які протягом останніх шести місяців надавали послуги Спонсору, Адміністратору, Sportority UK Ltd. та її філіям, які виконували діяльність під назвою Minute Media («Minute Media»), будь-які організації, відповідальні за спонсорство, виконання, адміністрування, рекламування або просування Розіграшу або надання призів та/або їхні материнські, дочірні, афілійовані та правонаступницькі компанії, а також близькі родичі та співмешканці таких осіб, не мають права на участь або на отримання будь-якого призу. Термін «Близькі родичі» означає батьків, вітчима, мачуху, дітей, пасинків, падчериць, зведених братів та сестер, чи членів подружжя, незалежно від місця їхнього проживання. Термін «Співмешканці» означає осіб, які спільно проживали не менше трьох місяців на рік, незалежно від ступеня спорідненості таких осіб. Учасники повинні вільно володіти англійською мовою на рівні, який є прийнятним для Спонсора, Адміністратора та Minute Media. Під час проведення процедури підтвердження переможця, на вимогу, і до моменту вручення призу, потенційні переможці можуть, отримати телефонний дзвінок від Адміністратора щодо для підтвердження їх віку, місця проживання та вільного володіння англійською мовою.

4. Розклад розіграшу: Розіграш розпочинається орієнтовно о 17:00:00 годині за часом по Гринвічу («Час по Гринвічу») 3 серпня 2020 року та продовжується до 18:59:59 за часом по Гринвічу 10 серпня 2020 («Період Розіграшу»). ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ: ВЕСЬ ЧАС, ЯКИЙ ЗАЗНАЧАЄТЬСЯ У РЕШТІ ЦИХ ПРАВИЛ Є ЧАСОМ ПО ГРИНВІЧУ. УЧАСНИКИ НЕСУТЬ ВЛАСНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ВИЗНАЧЕННЯ ПРАВИЛЬНОЇ ЧАСОВОЇ ЗОНИ В МЕЖАХ СВОЇХ ВІДПОВІДНИХ ЮРИСДИКЦІЙ. Офіційним годинником Розіграшу є годинник комп’ютера Адміністратора.

5. Як стати учасником: 
Протягом Періоду Розіграшу:

1. Опублікуйте Пост, який містить фото або відео з зображенням пристрасного вболівання за Вашу команду на Instagram-каналі
2. В описі вкажіть, що Ви робите перед матчем, для того, щоб зарядитися пристрастю та хвилюванням під час перегляду гри Вашої команди
3. Введіть «Хештег розіграшу» та «Командний хештег»:

Хештег розіграшу:

#ChargeUpFor

Командні хештеги:
Манчестер Юнайтед – #ManchesterUnited
ЛАСК – #LASK
ФК Копенгаген – #FCK
Істанбул Башакшехір – #Basaksehir
Вулверхемптон Уондерерс – #Wolves
Олімпіакос – #Olympiacos
Леверкузен – #Leverkusen
Рейнджерс – #Rangers
Шахтар Донецьк – #ShakhtarDonetsk
Вольфсбург – #Wolfsburg
Базель – #Basel
Айнтрахт Франкфурт – #Eintracht
Севілья – #Sevilla
Рома – #Roma
Інтернаціонале-Мілан – #InterMilano
Хетафе – #Getafe

Усі Заявки: Ви повинні включити опис у супровідному тексі разом з Вашим Постом (супровідний текст повинен бути написаний англійською мовою), це є обов’язковою вимогою. Для участі може бути використаний лише один (1) Командний хештег. Пости, які містять кілька Командних хештегів, будуть дискваліфіковані.

РОЗМІЩУЮЧИ ПОСТ РАЗОМ З СУПРОВІДНИМ ТЕКСТОМ, ХЕШТЕГОМ РОЗІГРАШУ ТА ОДНИМ ІЗ КОМАНДНИХ ХЕШТЕГІВ, ВИ ПІДТВЕРДЖУЄТЕ, ЩО ВИ ОЗНАЙОМИЛИСЬ, ЗРОЗУМІЛИ ТА ПОВНІСТЮ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ЦИМИ ОФІЦІЙНИМИ ПРАВИЛАМИ ТА ПІДТВЕРДЖУЄТЕ ОБРОБКУ ВАШИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ, ЯК ОПИСАНО У ЦИХ ОФІЦІЙНИХ ПРАВИЛАХ. НЕ РОЗМІЩУЙТЕ ПОСТ НЕ ОЗНАЙОМИВШИСЬ З ЦИМИ ОФІЦІЙНИМИ ПРАВИЛАМИ.

Ці Офіційні правила та будь-які зміни до них будуть розміщені онлайн за адресою www.90min.com

Ваше опубліковане фото/відео та супровідний текст разом із Хештегом розіграшу та одним з Командних хештегів вважаються Вашою Заявкою для участі у цьому Розіграші (кожна з яких далі називається «Заявка»); а Ви, як особа, яка подала Заявку, таким чином, далі називаєтесь «Учасник».


Часткові або неповні Заявки (наприклад, розміщення фото/відео, на якому ви вболіваєте за свою команду, без включення Хештегу розіграшу або одного з Командних хештегів), НЕ БУДУТЬ ДОПУЩЕННІ ДО УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ.

Заявка повинна бути оригінальним твором Учасника (НЕ КОПІЮЙТЕ РОБОТИ ІНШИХ УЧАСНИКІВ, ПОВНІСТЮ АБО ЧАСТКОВО, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ШЛЯХОМ ПОВТОРНОГО РОЗМІЩЕННЯ ФОТО/ВІДЕО ІНШИХ ОСІБ). ВИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ДОТРИМУВАТИСЯ ВІДПОВІДНИХ ВИМОГ ЩОДО ЗМІСТУ, ЯКІ НАВОДЯТЬСЯ НИЖЧЕ, А ТАКОЖ ІНШИХ УМОВ, ЯКІ МІСТЯТЬСЯ У ЦИХ ПРАВИЛАХ. Якщо фото/відео містить зображення інших людей, Учасник повинен мати письмову згоду кожної такої особи на використання та публікацію його/її зображення, як передбачено у Розіграші до моменту публікації Посту (і, якщо така особа є неповнолітньою - тобто, не досягла віку настання повноліття відповідно  до законодавства країни проживання такої особи - письмову згоду одного з її батьків чи законного опікуна). Якщо Учасник не є фотографом/відеооператором, він повинен мати письмову згоду фотографа/відеооператора на використання та публікацію фото/відео до моменту розміщення Посту (і, якщо така особа є неповнолітньою особою - письмову згоду одного з її батьків чи законного опікуна). Заявки повинні відповідати цим Офіційним правилам у будь-якому відношенні, включаючи, без обмежень, нижченаведені Вимоги щодо змісту.

Для того, щоб бути допущеними до участі у Розіграші, Заявки повинні бути розміщені відповідно до формату та інших вимог, передбачених Instagram.

Існує обмеження загальної кількості Заявок, які можуть подані однією особою протягом Періоду Розіграшу (не більше двох (2)), за умови дотримання наступних умов: (a) кожна Заявка, яка містить Хештег розіграшу та Командний хештег, повинна включати створене Учасником оригінальне фото/відео; і (b) кожна Заявка повинна бути подана окремо та згідно з цими Офіційними правилами. Подальші Заявки прийматися не будуть.


Ви маєте право використовувати лише один (1) обліковий запис в Instagram для участі в у Розіграші. Усі Пости в Instagram повинні відповідати чинним правилам Instagram, доступним на веб-сайті www.instagram.com.

Вимоги щодо змісту:

На додаток до виконання усіх інших вимог цих Офіційних правил та правил Instagram, де Ви можете розмістити свою Заявку, кожна Заявка повинна відповідати наступним вимогам («Вимоги щодо змісту»). Будь-яка Заявка, яку Спонсор чи Адміністратор, та Minute Media, на свій власний розсуд, визначають такою, що порушує будь-які Вимоги щодо змісту, може бути відхилена.

Кожна Заявка не повинна:

 • Перевищувати тривалість в одну (1) хвилину у випадку надсилання Заяви у вигляді відео.
 • Включати Ваше ім’я, адресу електронної пошти, номер телефону або домашню адресу у самій Заявці; якщо Заявка містить такі персональні дані, Ви несете особисту відповідальність за видалення всіх таких персональних даних із Заявки до моменту її розміщення у Вашому обліковому записі в Instagram.
 • Містити контент, зображення чи матеріали, які порушують або обмежують будь-які права будь-якої третьої сторони, включаючи, без обмежень, будь-які права на конфіденційність, публічність, комерційну таємницю чи права інтелектуальної власності третіх сторін, включаючи авторські права та торгові марки зареєстровані третіми сторонами, а також авторські права та торгові марки, засновані на загальному праві;
 • Принижувати Спонсора, Адміністратора, команди учасників Турніру, будь-яку іншу особу або організацію, пов’язану з Розіграшом, або продукцію, послуги або заяви, які конкурують із перерахованими вище;
 • Містити назви фірмових найменувань, торгових марок або логотипи будь-якої третьої сторони, окрім тих, які належать Спонсору або використовуються ним на основі ліцензій, за умови, що Заявка відповідає усім іншим вимогам цих Офіційних правил (включаючи ці Положення щодо змісту) та правилам Instagram; Учасник має обмежену, неексклюзивну та відкличну ліцензію на використання торговельних марок Спонсора та команди-учасниці виключно та лише з метою включення їх у свою Заявку, подану в межах цього Розіграшу;
 • Містити контент, зображення, твори мистецтва чи інші креативні елементи, які були створені не Учасником та не походять  від нього;
 • Містити зображення чи інші матеріали, які вводять в оману, є невідповідними, непристойними, нецензурними, грубими, образливими, насильницькими, дефамаційними, наклепницькими або містять недостовірну інформацію (включаючи ті, які містять зображення оголених частин тіла або неналежного вживання алкоголю);
 • Містити контент, зображення чи інші матеріали, які відображають, захищають або пропагують фанатизм, расизм, ненависть, нанесення шкоди, експлуатацію будь-якого класу, групи чи особи, або дискримінацію на основі раси, статі, релігії, національності, обмежених фізичних можливостей, сексуальної орієнтації чи віку, або дії чи діяльність, які обмежені, заборонені, є незаконними чи неправомірними (включаючи, споживання будь-яких речовин без обмежень, які контролюються законом);
 • Містити контент, зображення чи інші матеріали, які є незаконними або порушують чи суперечать будь-яким застосовним загальнодержавним або регіональним законам чи положенням; або
 • Бути такою, що була попередньо подана з будь-якою промоційною метою, або опублікована розміщена, виставлена або продемонстрована публічно з метою комерційного використання будь-якими способами та в будь-якій формі або будь-якими засобами.
 • Включати музику, за винятком, якщо вона була допущена для такого використання та/або є оригінальною піснею у виконанні Учасника.

  Окрім вищевикладеного, Пост не повинен:

 • Містити виконувані програми будь-якого виду включаючи, без обмеження, віруси, вірусні програми самотиражування, шкідливі програми типу «Троянський кінь», шпигунські програмні забезпечення, шкідливі програми, програми з таймером дії, програми зі схованими функціями, програми-імітатори або будь-які інші види шкідливих чи нешкідливих комп’ютерних програм; або
 • Містити зашифрований вміст будь-якого виду, включаючи, без обмежень, закодовані повідомлення.

  Якщо Заявку неможливо відкрити, переглянути та/або отримати доступ до неї з боку Спонсора чи Адміністратора з будь-яких причин, які перебувають поза їхнім контролем, така Заявка підлягає відхиленню без накладення будь-якої вини або відповідальності щодо Сторін, заявка яких була відхилена, як зазначається нижче.


  Спонсор надає кожному належному Учаснику обмежене, неексклюзивне право, яке не підлягає переуступленню або субліцензуванню, на використання своїх захищених авторським правом матеріалів та торговельних марок виключно для цілей, та обмежуючись виключно ними, включення до Заявок, поданих в межах цього Розіграшу; таке право та ліцензія автоматично втрачають силу без необхідності вчинення подальших дій будь-якою стороною після закінчення Періоду Розіграшу, за винятком спеціального подовження такого періоду Спонсором на власний розсуд у письмовій формі. Будь-яке інше використання захищених авторським правом матеріалів або торгових марок Спонсора та/або його ліцензіатів вважається порушенням прав інтелектуальної власності Спонсора або його відповідного ліцензіата. Матеріали Спонсора або захищені авторським правом матеріали не можуть бути змінені, адаптовані або відредаговані Учасником, за винятком випадку внесення змін, обумовлених технологічними обмеженнями або несправностями.

  Учасник розуміє та погоджується з тим, що Спонсор має широкий доступ до ідей, історій та інших літературних, художніх та творчих матеріалів, які він отримує з зовнішніх джерел або які були розроблені його власними працівниками та агентами (разом «Креативні матеріали Спонсора»); такі Креативні матеріали Спонсора можуть бути подібними до (або навіть ідентичними до) Постів, створених та розповсюджених Учасником; стосовно будь-яких вимог Учасника щодо своїх Заявок, Спонсор не несе жодної відповідальності перед Учасником або будь-якою третьою стороною щодо або у зв’язку з розробкою, використанням, продажом та/або комерційним користуванням Спонсором та/або призначеними ним особами, а також ліцензіатами, всієї чи будь-якої частини Креативних матеріалів Спонсора, і Учасник цим прямо та безвідзивно звільняє останніх від будь-якої відповідальності щодо зазначеного, якщо така існує. Також учасник розуміє та погоджується з тим, що Спонсор та Адміністратор не пов’язані будь-якими фідуціарними обов’язками або обов'язками конфіденційності стосовно його/її Заявки.

  УСІ ЗАЯВКИ ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ ВИКЛЮЧНО ТОЧКУ ЗОРУ/ДУМКУ ОКРЕМОГО УЧАСНИКА І НЕ ВІДОБРАЖАЮТЬ ТОЧКУ ЗОРУ/ДУМКУ СПОНСОРА БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ.

  Використання автоматизованих/програмованих/роботизованих засобів участі заборонено, а Пости, які були створені або подані за допомогою таких незаконних засобів, вважаються недійсними, а відповідний Учасник може бути дискваліфікований  з участі у Розіграші. За винятком випадків, коли відповідні події були спричинені ними самими, Спонсор, Minute Media та Адміністратор не несуть відповідальності щодо зареєстрованої інформації, яка була надіслана з запізненням, втрачена, є неповною, пошкодженою, недоступною, спотвореною або неправильно адресованою, або за незавантаження відеозаписів завдяки технологічній/програмній/електронній помилці, несправності або збою, або з будь-якої іншої причини.

  Завірення та гарантії Учасника

  Здійснюючи розміщення Посту, Учасник надає дозвіл, а також засвідчує та гарантує Спонсору та Minute Media, що він/вона отримав усі права, включаючи права отримані від фотографа/відеооператора, якщо Учасник не є фотографом/відеооператором, необхідні для надання такого дозволу, і цим надає Спонсору та Minute Media безоплатну, неексклюзивну ліцензію з правом переуступлення на розміщення Посту Учасника, його/її імені, голосу, образу, а також всієї іншої інформації про Учасника, яка міститься у Пості, у всесвітній мережі Інтернет, а також іншим чином використовувати, відтворювати, адаптувати, змінювати, транслювати, модифікувати чи трансформувати та доводити до відома суспільства та розпоряджатись щодо відео та/або аудіо демонстрації Посту Учасника, а також імен, голосів, зображень, фотографій та образів, які містяться у ньому, без отримання компенсації згідно з вимогами цього Розіграшу та під час рекламування, просування та оприлюднення Розіграшу, протягом строку дії авторських прав та іншим чином, як зазначено в цих Офіційних правилах (як визначається Спонсором одноосібно).

  МІСЦЕВІ ЗАКОНИ ІНОДІ ЗАХИЩАЮТЬ АВТОРІВ ТА ОБМЕЖУЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ВІДМОВИ ВІД МОРАЛЬНИХ ПРАВ.

  За винятком випадків, коли Учасник проживає в юрисдикції, в якій неможливо відмовитись від моральних прав автора згідно з чинним законодавством про авторське право, шляхом розміщення Посту, Учасник відмовляється від будь-якого «морального права автора» (Droit Moral) на користь Спонсора. Цим Учасник звертається з проханням, а Спонсор погоджується не зазначати ім’я Учасника на фото/відео/Заявці допущеній до участі та інших об'єктах, до яких можуть бути включені фото/відео/Заявка допущена до участі, якщо інше не узгоджено між Спонсором та Учасником у письмовій формі, за винятком випадків, коли таке зазначення передбачається законодавством, вимагається компетентним органом або є предметом практичної необхідності, встановленим Спонсором на власний розсуд. У відповідних випадках, Учасник погоджується, що будь-яка зміна, використання, модифікація чи редагування фото/відео/Заявки допущеної до участі не вважатиметься порушенням її моральних прав. Далі Учасник зобов’язується, на запит Спонсора та без отримання компенсації, підписувати всі та будь-які необхідні та відповідні документи для здійснення, оформлення або реєстрації попереднього надання ліцензійних прав та згоди на передачу моральних прав, а також (за необхідності) забезпечувати отримання підписів від будь-яких третіх сторін. Далі Учасник безпосередньо підтверджує, що Спонсор не пов’язаний з ним/нею обов'язками конфіденційності (або фідуціарними чи іншими подібними обов’язками) у відношенні його/її Посту.

  6. Захист Ваших персональних даних:

  Персональні дані, які підлягають збиранню – Персональні дані учасників, які будуть оброблятися під час цього Розіграшу, включають ім’я користувача в Instagram, ім’я, номер телефону та електронну адресу, які отримуються з Посту та електронного листа протягом періоду подачі заявки на отримання призу, а також будь-яку іншу інформацію, яку ви добровільно надаєте у зв’язку з проведенням цього Розіграшу.
  Правова основа для обробки ваших персональних даних - Ця інформація буде використовуватися на законних засадах Спонсора, який реалізує свої законні ділові інтереси згідно зі статтею 6 (f) Загального регламенту про захист даних («Загальний регламент про захист даних»), а саме займається маркетинговим просуванням своєї торгової марки та здійснює спонсорську підтримку Ліги Європи УЄФА у 2019-20 роках або (де зазначено) на законній основі Вашої згоди згідно зі статтею 6 (a) Загального регламенту про захист даних.
  Мета збору – Збору підлягають лише персональні дані, необхідні для проведення Розіграшу, як зазначається в цих Офіційних правилах, включаючи з метою контактування з потенційними переможцями та вручення призів. Будь-ласка, зауважте, що у випадку ненадання Вами цієї інформації, ви не зможете взяти участь у Розіграші та/або отримати приз.
  Ваші права – Згідно з чинним законодавством щодо недоторканості приватного життя та захисту інформації, включаючи, але не обмежуючись, Загальним регламентом про захист персональних даних, Ви маєте різноманітні права, включаючи право на отримання підтвердження того, чи обробляються персональні дані стосовно вас, а також отримати доступ до зазначених персональних даних; право на виправлення таких персональних даних; право на отримання копії персональних даних, які ви надали на добровільній основі, у структурованому, загальновживаному та машиночитаному форматі; а також право на видалення ваших особистих даних. За певних обставин, ви також маєте право заперечувати проти збору даних. Крім того, ви маєте право подати скаргу до відповідного контролюючого органу, і коли обробка ваших персональних даних здійснюється за умови надання згоди, ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час, використовуючи адресу або адресу електронної пошти зазначеної нижче у розділі «Контактні дані». Однак, це не вплине на законність будь-якої обробки, здійсненої на основі вашої згоди до її відкликання.
  Отримувачі персональних даних – Одержувачами ваших особистих даних або їх частини можуть бути будь-які або всі з наступних сторін: Спонсор, Innocean Worldwide Inc., Адміністратор та Minute Media.
  Передача персональних даних поза межами ЄС/ЄЕЗ – Деякі одержувачі даних можуть знаходитися за межами ЄС/ЄЕЗ. У таких випадках Ваші персональні дані передаватимуться лише тим країнам, які були відмічені Європейською Комісією як такі, що забезпечують належний рівень захисту даних, або у випадках, де були укладені правові угоди, які гарантують належний рівень захисту даних.
  Зберігання – Ваші персональні дані зберігаються протягом часу, який потребується для сприяння проведення Розіграшу, і, за необхідності, з метою виконання наших юридичних зобов’язань, вирішення суперечок та примусової реалізації наших правил та регламентів. Строки зберігання визначаються з урахуванням типу інформації, яка збирається, а також мети, для якої вона збирається, з огляду на вимоги, які застосовуються до ситуації, та необхідність знищення застарілих, невикористаних персональних даних в найкоротші строки.
  Контактна інформація – Якщо Ви бажаєте скористатись своїми правами згідно з законодавством про захист інформації та недоторканності приватного життя, Ви можете надіслати листа на адресу: CSM Sports and Entertainment, Inc., 440 9th Avenue, 17th Floor, New York, NY 10001, USA або електронного листа на адресу e-mail sweeps@csm.com.
  Спонсор виступає оператором персональних даних, який діятиме згідно з Правилами дотримання конфіденційності, які містяться за адресами: www.kia.com/uk/Privacy (для Учасників зі Великої Британії), www.kia.com/es/data-protection (для Учасників з Іспанії)", https://www.kia.com/at/datenschutz/ (для Учасників з Австрії), https://www.kia.com/dk/data-beskyttelse (для Учасників з Данії), www.kia.com/de/datenschutz-und-cookie-richtlinie (для Учасників з Німеччини), www.kia.com/gr/prostasia-dedomenon/ (для Учасників з Греції) та www.kia.com/ua/util/legal-information.html (для Учасників з України).

  7. Визначення переможця: На або орієнтовно 10 серпня 2020 року Адміністратор – через незалежне судійське агентство – шляхом випадкового відбору обере одну (1) Заявку за кожним Командним хештегом серед команд, які відповідають критеріям півфіналу Турніру, загальною кількістю чотири (4) півфіналісти. Процес відбору відбуватиметься наступним чином: Заявки, що відповідають вимогам, отримані за допомогою таких Командних хештегів, будуть розділені на чотири (4) окремі групи, у кожній з яких буде обраний потенційний півфіналіст. Двома (2) потенційними переможцями Головного призу стануть Учасники, чиї команди, позначені Командним хештегом, використаним у їхній Заявці, потрапили до фіналу Турніру. Рішення Адміністратора є остаточними та обов’язковими до виконання щодо всіх питань, які стосуються цього Розіграшу. Якщо потенційний переможець не відповідає протягом двадцяти чотирьох (24) годин після першої спроби повідомлення, визнається таким, що не відповідає вимогам, не відповідає цим Офіційним правилам або відмовляється прийняти приз, потенційний переможець може бути дискваліфікований на власний розсуд Спонсора. У такому випадку Адміністратор може вибрати альтернативного потенційного переможця за результатами жеребкування, відповідно до процедури, викладеної у цьому пункті (якщо час дозволяє).

  Повідомлення та підтвердження переможця: Усі потенційні переможці будуть повідомлені особистим повідомленням в Instagram зі сторінки 90min (@90min) орієнтовно 10 серпня 2020 року о 20:00 (за часом по Гринвічу). Учасникам рекомендується регулярно перевіряти свої особисті повідомлення після закінчення Періоду Розіграшу. Повідомлення міститиме прохання до потенційних переможців надіслати на вказану електронну пошту Адміністратора зазначені персональні дані (наприклад, повне ім’я, адресу (включаючи країну проживання), номер телефону (включаючи код країни/код міста чи код місцевості, якщо необхідно), електронну адресу, вік, ім’я користувача Instagram). Такі персональні дані зберігатимуться Адміністратором у Сполучених Штатах і використовуватимуться Адміністратором лише для повідомлення переможців та вручення призів в рамках Розіграшу. Відсутність відповіді на попереднє повідомлення протягом двадцяти чотирьох (24) годин після повідомлення або його повернення як недоставленого після двох (2) спроб призведе до дискваліфікації. Потенційні переможці зобов’язані підписати та повернути протягом сімдесяти двох (72) годин з дати передачі афідевіт/декларацію для підтвердження відповідності вимогам, звільнення від відповідальності і гарантію відшкодування, та рекламні матеріали, якщо передбачені законом, а також будь-які інші документи, що необхідні Спонсору або Адміністратору (спільно «Документи переможця»). Якщо Документи переможця не будуть повернені Спонсору протягом визначеного періоду, потенційний переможець може бути дискваліфікований. Якщо з будь-якої причини Головний приз не був заявлений або якщо переможець був дискваліфікований, приз буде вручений альтернативному переможцю, обраному шляхом випадкового відбору з числа решти релевантних Заявок, отриманих для відповідної команди (якщо час дозволяє). У разі виникнення будь-якого спору щодо особи будь-якого учасника, заявка вважатиметься поданою фізичною особою, яка є уповноваженим власником облікового запису електронної пошти. Уповноваженим власником облікового запису є фізична особа, якій присвоєна адреса електронної пошти постачальником доступу в мережу Інтернет, постачальником послуг або іншою інтернет-організацією, відповідальною за присвоєння електронних адрес для домену, пов’язаного із зазначеною електронною адресою. Від потенційного переможця може вимагатися надання Спонсору доказів того, що потенційний переможець є уповноваженим власником облікового запису електронної пошти, пов’язаної з виграшною заявкою.

  8. Призи, орієнтовна роздрібна ціна («ОРЦ»):

  Приз півфіналіста – чотири (4) переможці: Кожен переможець півфіналу отримає пакунок вболівальника Ліги Європи УЄФА, що складається з двох квитків на матч групового етапу Ліги Європи УЄФА 2020/21 (за наявності), ваучер Інтернет-магазину УЄФА (550 євро), м’яч-репліка, кепка, брелка для ключів (точний перелік визначається Спонсором на власний розсуд). ОРЦ кожного призу півфіналіста становить 650,00 євро.

  Головний приз – два (2) переможці – переможці півфіналів, чиї команди (позначені Командним хештегом, використаним у їх Заявці) потрапили до фіналу Турніру: Кожен переможець Головного призу отримує 15-45 хвилин двостороннього прямого ефіру з легендою футболу (залежно від зайнятості та обмежень, зазначених нижче).

  ЗАГАЛЬНА ОРІЄНТОВНА РОЗДРІБНА ЦІНА ВСІХ ПРИЗІВ: 2 600.00 євро

  ОБМЕЖЕННЯ ТА ЗАБОРОНИ, ЯКІ ПОВ’ЯЗАНІ З ГОЛОВНИМ ПРИЗОМ: Двосторонній прямий ефір з легендою футболу (особу визначає Спонсор на свій власний розсуд) включає розмову з легендою футболу через Instagram на обраному Спонсором каналі 21 серпня 2020 року; час проведення ефіру також обирається Спонсором на його власний розсуд. Якщо переможець Головного призу в зазначену дату/час буде недоступний з будь-якої причини, така складова Головного призу вважатиметься втраченою, а відповідальність Спонсора, менеджерів та представників легенди футболу (а також Адміністратора) зведеться виключно до призу півфіналу. Планується, що ефір триватиме не менше 15 хвилин, але не довше 45 хвилин; проте, якщо двосторонній прямий ефір триватиме менше 15 хвилин (або більше 45 хвилин), Спонсор, менеджери та представники легенди футболу (а також Адміністратор) не нестимуть жодної відповідальності. Двосторонній прямий ефір буде загальнодоступним для перегляду в Instagram і може передбачати участь більше, ніж одного переможця Головного призу. Спонсор та/або його призначені особи (включаючи без обмежень менеджерів та представників легенд футболу) можуть записувати двосторонній прямий ефір для його можливого використання в рекламних/комерційних/популяризаційних цілях для використання у всьому світі та у всіх ЗМІ, включаючи онлайн-медіа та інтерактивне/неінтерактивне телебачення. У повному обсязі, дозволеному законом, переможець Головного призу надає Спонсору та призначеним ним особам будь-які авторські права, права на торговельні марки, права на конфіденційність, публічність чи іншу інтелектуальну власність або інші юридичні чи немайнові права на подвійний прямий ефір без необхідності отримання додаткової згоди чи виплати будь-якої компенсації, і зобов’язується не здійснювати ці права в примусовому порядку щодо Спонсора. Переможець Головного призу погоджується на вимогу Спонсора та/або призначених ним осіб без будь-якої компенсації оформити будь-які додаткові документи для здійснення, запису чи оформлення такого надання прав, необхідних для досягнення вищезазначеної мети. Переможець Головного призу повинен приймати участь у двосторонньому прямому ефірі сам, без сторонніх гостей. Двосторонній прямий ефір проводитиметься англійською мовою, тому переможець Головного призу повинен вільно володіти англійською мовою. Під час двостороннього прямого ефіру переможець Головного призу повинен бути одягнений в небрендований одяг, затверджений Спонсором та/або Адміністратором до ефіру, а в об’єктив камери (наприклад, на задньому плані) під час двостороннього прямого ефіру не повинні попадати жодні сторонні бренди чи марки. Переможець Головного призу також погоджується вести себе належним чином, виховано та з повагою до легенди футболу під час двостороннього прямого ефіру та в рамках нього. Невиконання цієї вимоги (як визначено Спонсором та/або менеджерами та представниками легенди футболу на їхній власний розсуд) призведе до негайного припинення двостороннього прямого ефіру і, якщо на думку Спонсора така поведінка була неприпустима, результатм цього буде відмова у врученні призу півфіналісту або обов’язкове повернення призу півфіналісту (чи його вартості), залежно від випадку. У всіх випадках припинення двостороннього прямого ефіру із зазначених вище причин, Спонсор, менеджери та представники легенди футболу (а також Адміністратор) не несуть жодної відповідальності перед переможцем Головного призу за жодною теорією права. Переможець Головного призу також погоджується не записувати двосторонній прямий ефір, окрім як зробити одну (1) копію такого ефіру для зберігання в якості сувеніру із застереженням, що така копія не може розміщуватися у соціальних мережах чи будь-яким іншим чином публікуватися переможцем Головного призу.

  Переможець Головного призу також розуміє та погоджується з тим, що участь легенди футболу залежить від його зайнятості та професійних зобов’язань. Якщо легенда футболу з будь-якої причини не зможе взяти участь у двосторонньому прямому ефірі, відповідальність Спонсора, менеджерів та представників легенди футболу (а також Адміністратора) обмежуватиметься призом півфіналу.

  Обмеження: один (1) Приз на особу/сім’ю/родину. Кожен переможець одноособово несе відповідальність за сплату всіх федеральних, державних, місцевих та інших податків. Переможець також несе відповідальність за будь-які незаплановані витрати та видатки, пов’язані з прийняттям та використанням призу.

  ОРЦ Призів не відображає вартість повторного продажу продукції з автографом. Продукція з автографом може супроводжуватися сертифікатом справжності на власний розсуд Спонсора; у такому випадку зміст та формат такого сертифіката справжності визначається виключно Спонсором. Призи не підлягають грошовому обміну або передачі. Заміна призу не допускається, за винятком випадків, передбачених цими Офіційними правилами та на власний розсуд Спонсора, за умови, що приз буде  аналогічної вартості. (Незважаючи на вищезазначене, заміна призу не передбачається, якщо двосторонній прямий ефір в рамках Головного призу недоступний з будь-якої причини, що не стосується Спонсора та його агентів (включаючи, без обмежень, Адміністратора та Minute Media), як це обговорювалося вище.) Будь-які зображення призів у рекламних матеріалах наведені в ознайомлювальних цілях, а фактичні предмети, що вручатимуться як призи, можуть відрізнятися від таких зображень з різних причин, у тому числі через відповідність стандартам безпеки виробника; Спонсор та Адміністратор відмовляються від будь-якої відповідальності, пов’язаної з вищезазначеним. Приз буде доставлений лише за адресою у Великобританії, Іспанії, Німеччині, Данії, Україні, Австрії чи Греції.

  Переможці несуть одноосібну відповідальність за митне оформлення призу та сплату будь-яких імпортних мит, передбачених місцевим законодавством.

  9. Обмеження відповідальності: Спонсор та його агенти (в тому числі, без обмежень, Адміністратор та Minute Media) не несуть відповідальності за невдалу, часткову або спотворену автоматизовану передачу або за будь-які технічні несправності, включаючи, зокрема, людські, типографічні, друкарські або електронні помилки, та будь-яку шкоду, заподіяну або пов’язану з будь-яким завантаженим вмістом чи пошкодженням будь-якої мережі, апаратного або програмного забезпечення, якщо такі проблеми об’єктивно не залежать від них. Якщо з будь-якої причини Розіграш (повністю або частково) не може відбутися, як це планувалося, у тому числі через зараження комп’ютерними вірусами, помилки, зловмисну зміну програмних засобів, неправомірне втручання, шахрайство або технічні несправності, що виходять за рамки розумного контролю Спонсора та наносять шкоду або впливають на управління, безпеку, справедливість, неупередженість або належне проведення Розіграшу, Спонсор залишає за собою право на свій власний розсуд скасувати, припинити, змінити або призупинити Розіграш (повністю або частково) та/або дискваліфікувати будь-яку особу, яка зловмисно змінює (або намагається змінити) процес подачі заявок/проведення Розіграшу (або будь-якої його частини). У такому випадку Спонсор повинен провести Розіграш та нагородити призами у спосіб, що є справедливим, доцільним та відповідає духу цих Офіційних правил, визначений Спонсором на його власний розсуд. Повідомлення про скасування/припинення/зміну/призупинення Розіграшу буде розміщене на сторінці 90min в Instagram. Спонсор не несе відповідальності за будь-яку помилку, упущення, переривання, видалення, дефекти, затримку в роботі чи передачі, несправність лінії зв’язку, крадіжку чи знищення або несанкціонований доступ до заявок або зміни в таких заявках; або будь-які проблеми чи технічні несправності будь-якої телефонної мережі або ліній, комп’ютерних онлайн-систем, серверів або провайдерів, комп’ютерного обладнання, програмного забезпечення, помилки будь-якої електронної пошти або електронні повідомлення, отримані через технічні проблеми або перевантаження мережі Інтернет або будь-якого веб-сайту, або поєднання таких проблем, включаючи будь-яку шкоду або несправність комп’ютера чи мобільного пристрою учасника чи будь-якої іншої особи (або збережених на них даних/інформації), що пов’язані з участю або виникли в результаті участі чи завантаження будь-яких матеріалів цього Розіграшу.

  10. Додаткові умови участі: Учасники погоджуються визнати обов’язковість та виконувати ці Офіційні правила і рішення Спонсора та Адміністратора, які є остаточними та обов’язковими до виконання у всіх відношеннях. Учасники погоджуються у повній мірі, дозволеній законом (за виключенням недбалості та/або інших прав/інтересів, від яких не можна відмовитись відповідно до законодавства певної юрисдикції), звільнити та убезпечити від відповідальності Спонсора, Адміністратора, Minute Media, Twitter Inc., Instagram LLC, Facebook Inc. та всі їхні материнські компанії, дочірні компанії, афілійовані особи та правонаступників, рекламні та промоутерські агентства, підрядників та постачальників призів, та всіх їхніх посадових осіб, директорів, агентів, представників та співробітників, а також всіх їхніх правонаступників, представників та уповноважених осіб (спільно «Звільнені сторони») від будь-яких судових претензій, вимог, відповідальності за втрати або шкоду, заподіяну особі(-ам) або майну, що виникли у будь-який спосіб, безпосередньо або опосередковано, через участь у цьому Розіграші та/або прийняття, володіння, отримання чи використання/неправомірне використання будь-якого призу. При цьому, така відмова не обмежує Учасника від заявлення вимог, від яких не можна відмовитися відповідно до місцевого законодавства юрисдикції Учасника, наприклад, вимоги щодо людських втрат, тілесних ушкоджень чи вимоги, що стосуються порушення базових принципів і основних обов’язків відповідних правовідносин. Без обмеження положень розділу 8 вище, Учасники також надають право Спонсору та його уповноваженим особам використовувати ім’я, зображення, голос, схожість, фотографію Учасника, інформацію про призи, біографічну інформацію та місто, штат/провінцію/ територію та/або країну проживання в програмних, рекламних, торговельних та/або популяризаційних матеріалах або у списку переможців (якщо застосовно) без виплати компенсації чи попереднього повідомлення в межах, дозволених законодавством. Спонсор не зобов’язаний використовувати будь-які із зазначених вище відомостей або матеріалів, але може це зробити і може редагувати такі відомості або матеріали на свій власний розсуд, без будь-яких зобов’язань або компенсацій.

  Учасники також погоджуються свідомо не завдавати шкоди та не втручатися в Розіграш та/або не заважати іншим брати участь у Розіграші. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: БУДЬ-ЯКА СПРОБА ЗАВДАТИ ШКОДИ БУДЬ-ЯКОМУ ОНЛАЙН-СЕРВІСУ ЧИ ВЕБ-САЙТУ, АБО В БУДЬ-ЯКИЙ ІНШИЙ СПОСІБ ЗАШКОДИТИ ЗАКОННОМУ ПРОВЕДЕННЮ РЕКЛАМНОЇ КАМПАНІЇ, Є ПОРУШЕННЯМ КРИМІНАЛЬНОГО АБО ЦИВІЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВА. У ВИПАДКУ ТАКОЇ СПРОБИ АБО У ВИПАДКУ СПРОБИ ОСОБИ БУДЬ-ЯКИМ ІНШИМ ЧИНОМ ВВЕСТИ СПОНСОРА В ОМАНУ, СПОНСОР МОЖЕ ДИСКВАЛІФІКУВАТИ БУДЬ-ЯКОГО УЧАСНИКА, ЯКИЙ ВДАВСЯ ДО ТАКОЇ СПРОБИ, ТА ВИМАГАТИ ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ У ПОВНІЙ МІРІ, ДОЗВОЛЕНІЙ ЗАКОНОМ.

  Якщо необхідність таких дій спричинена війною, тероризмом, надзвичайним станом, пандемією, катастрофою чи іншими причинами, що не підлягають розумному контролю Спонсора та/або його сторонніх постачальників, Спонсор залишає за собою право скасувати, припинити, змінити або призупинити Розіграш або відмінити чи змінити всі або частину призів.

  ЖОДНЕ ПОЛОЖЕННЯ ЦИХ ОФІЦІЙНИХ ПРАВИЛ НЕ ОБМЕЖУЄ, ВИКЛЮЧАЄ, ЗМІНЮЄ АБО МАЄ НА МЕТІ ОБМЕЖИТИ, ВИКЛЮЧИТИ АБО ЗМІНИТИ БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ СПОЖИВАЧІВ, ПЕРЕДБАЧЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ, АБО БУДЬ-ЯКІ НЕПРЯМІ УМОВИ АБО ГАРАНТІЇ, ВИКЛЮЧЕННЯ ЯКИХ З ЦИХ ОФІЦІЙНИХ ПРАВИЛ СУПЕРЕЧИТИМЕ БУДЬ-ЯКИМ ЗАКОНОДАВЧИМ НОРМАМ АБО МАТИМЕ НАСЛІДКОМ ВИЗНАННЯ ЦИХ ОФІЦІЙНИХ ПРАВИЛ НЕДІЙСНИМИ («ОБОВ’ЯЗКОВІ ГАРАНТІЇ»). ЗА ВИКЛЮЧЕННЯМ БУДЬ-ЯКИХ ОБОВ’ЯЗКОВИХ ГАРАНТІЙ ТА ВЛАСНИХ ПРОДУКТІВ/ПОСЛУГ СПОНСОРА, НА ЯКІ МОЖЕ ПОШИРЮВАТИСЯ ГАРАНТІЯ (ПРИ ЦЬОМУ ТАКА ГАРАНТІЯ ОБМЕЖУЄТЬСЯ ВЛАСНИМИ УМОВАМИ, З ДОТРИМАННЯМ ОБОВ’ЯЗКОВИХ ГАРАНТІЙ), СПОНСОР НЕ ДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ЧИ ЗАЯВ, ПРЯМИХ ЧИ НЕПРЯМИХ, ФАКТИЧНИХ ЧИ ЮРИДИЧНИХ, СТОСОВНО ВИКОРИСТАННЯ БУДЬ-ЯКОГО ПРИЗУ (АБО БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДОВОЇ ЧАСТИНИ БУДЬ-ЯКОГО ПРИЗУ), У ТОМУ ЧИСЛІ (СТОСОВНО ВСІХ ЮРИСДИКЦІЙ), БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ЩОДО ЙОГО ЯКОСТІ, КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ АБО ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ.

  11. Спори: За винятком випадків, коли це безпосередньо заборонено, і в максимально можливій мірі, дозволеній застосовним законодавством, Учасник (включаючи переможців) погоджується, що: (1) будь-які та всі спори, претензії та позови, що виникають в результаті цього Розіграшу чи присудженого призу, або пов’язані з ними, вирішуються індивідуально, без застосування будь-яких форм групових позовів, і виключно Окружним судом Сполучених Штатів Центрального округу Каліфорнії або відповідним Державним судом США штату Каліфорнії; при цьому Учасник прямо відмовляється від будь-якого права вимагати відхилення розгляду через незручне місце розгляду справи (forum non conveniens), зміни місця розгляду тощо; (2) будь-які та всі позови, судові рішення та ухвали обмежуються фактичними понесеними витратами, включаючи витрати, пов’язані з участю у цьому Розіграші, але в жодному разі не включають винагороду адвокатів, якщо тільки послуги адвоката не передбачені законом; та (3) за жодних обставин Учаснику не дозволяється отримувати рішення – і Учасник цим відмовляється від усіх прав вимоги щодо непрямих, штрафних, випадкових та наслідкових збитків та будь-яких інших збитків, окрім фактичних понесених витрат, – та будь-які права на відшкодування помножених або у будь-який інший спосіб збільшених збитків. Усі проблеми та питання, що стосуються трактування, дійсності, тлумачення та дотримання цих Офіційних правил, а також прав та обов’язків Учасника та Спонсора в рамках цього Розіграшу, регулюються та тлумачаться відповідно до законів штату Каліфорнії, США, без застосування положень щодо вибору застосовного права або колізійних норм (штату Каліфорнія, США, чи будь-якої іншої юрисдикції), що могло б слугувати причиною застосування законів будь-якої іншої юрисдикції, а не законів штату Каліфорнія, США.

  12. Мовні розбіжності/Автономність положень: У випадку виявлення будь-яких розбіжностей між англійською версією цих Офіційних правил та версією Офіційних правил, перекладеною на іншу мову, текст англійською мовою має переважну силу і є визначальним з усіх питань. Якщо суд компетентної юрисдикції визначає, що будь-яке положення цих Офіційних правил порушує законодавство або не підлягає виконанню, таке положення буде замінене положенням, що є законним та підлягає виконанню і найбільш точно відображає початковий намір Спонсора. Незаконність/неможливість виконання одного положення не впливає на законність чи можливість виконання решти положень цих Офіційних правил чи самого Розіграшу.

  13. Список переможців: Якщо переможець не заперечує, прізвища, округи/регіони та країни переможців надаються за запитом. Для отримання імен, округів/регіонів та країн переможців надішліть електронний лист на адресу winnerslist@csm.com з темою «The Kia UEL Final Digital 2020 Winners» не пізніше 30 вересня 2020 року. Щоб заборонити розповсюджувати таким чином інформацію про ваше ім’я, округ/регіон та країну, будь ласка, повідомте про це Адміністратора електронним листом на адресу sweeps@csm.com до прийняття призу. За таких обставин зазначена інформація все ж може бути надана Управлінню з рекламних стандартів Великої Британії або іншим відповідним регуляторам на їхню вимогу.

  Цей Розіграш жодним чином не спонсорується, не затверджується, не організовується та не пов’язаний з Twitter, Instagram та/або Facebook.

 • facebooktwitterreddit